אטרקציות ליום הולדת למבוגרים,
משחקי חברה למבוגרים ריקוד

אם אתם מחפשים אטרקציות ליום הולדת למבוגרים, משחקי חברה למבוגרים, ריקודים, חידונים, הרצאות, משחקים, קריוקי וכדומה הגעתם למקום הנכון. אוסף של סוגי מסיבות תוכלו למצוא בדף רעיונות ליום הולדת למבוגרים.

אנחנו נביא לפניכם  שפע של אפשרויות להפעלה של אנשי מסיבת יום ההולדת. תוכלו לרקוד, לשמוע ולראות את מיטב שירי שנות השישים. תוכלו גם לשיר קריוקי עם השירים. תוכלו גם לשחק משחקי חברה למבוגרים עם עוגיות – לשים עוגיה על המצח לכמה אנשים ולראות מי מהם מצליח להפיל את העוגיה לפה ללא ידיים.

במאמר הבא נדבר על ערב ריקודי שנות השישים עם חנן דרורי שכולל אטרקציות כמו חידונים, הרצאות, שירים כבקשתך ושירה בציבור. נסיים ב- 10 משחקים שאפשר לשחק בכל גיל. כן גם בגיל מבוגר.

צור קשר

אטרקציות ליום הולדת למבוגרים – 
ריקודי שנות השישים בהנחיית חנן דרורי –

חנן דרורי ישמיע לכם שירי יום הולדת למבוגרים משנות השישים עם קליפים של הזמרים המקוריים על מסך ענק. הקליפים המקוריים, יחד עם תאורה מתאימה וקישוטים מתאימים יעבירו אותכם במנהרת הזמן בחזרה לשנות השישים של המאה ה- 20 וירקידו אתכם ברחבת הריקודים. לא תוכלו להישאר אדישים!

"הכה את התקליטיה"

חנן ישמיע ויקרין את השירים שאתם אוהבים בשיטת "הכה את התקליטיה". הקהל מוזמן לקראת סיום ההרקדה, לבקש שירים מכל הבא ליד מהספריה העשירה של הקליפים שיש במלאי (מתוך אוסף של כ- 16,000 קליפים). הקהל בדרך כלל מבקש שירים ספציפיים או זמרים או להקות ולעיתים גם קטעים מסרטים מוזיקליים מכל הזמנים.  

חידונים

ישנם מספר חידונים שניתן לערוך בארועים שונים. הנפוץ ביותר הוא חידון מוזיקלי של שירים וקטעים מסרטים מוזיקליים משנות החמישים והשישים. ניתן לערוך חידונים היתוליים (יש אצלנו מספר סוגי חידונים) וכן ישנם חידונים קלילים שניתן לענות עליהם ללא קושי רב. בסיום החידונים ניתנים פרסים למנצחים והם דיסקים DVD  איכותיים מהופעות של זמרים מפורסמים כמו אלביס פרסלי, קליף ריצ'רד והצלליות, אנגלברד המפרדינק, רוי אורביסון ועוד.

שירה בציבור

קיימת אפשרות בתחילת הארוע לערוך שירה בציבור של מייטב שירי ארצנו מכל התקופות. השירה בציבור ניתנת על ידי שקפים שבהם הטקסט נע ביחד עם המוזיקה שמתנגנת ברקע והיא למעשה השיר והזמר המקוריים אשר מבצעים את השיר והקהל מצטרף אליהם. ניתן להזמין מראש שירים שיושרו בעת השירה בציבור.

הרצאה

ניתן בתחילת הארוע, לפני ההרקדה, להעביר הרצאה של כשעה על שירי שנות השישים. ההרצאה מותאמת לבעל האירוע ולחוגגים וכוללות קליפים ושירים נפלאים משנות החמישים והשישים. ההקרנה של הקליפים נעשית באיכות מדהימה ועל מסך ענק. המוזיקה גם היא באיכות גבוהה מאוד.

חנן דרורי. משחקי חברה למבוגרים

חנן דרורי

אטרקציות ליום הולדת למבוגרים

אטרקציות ליום הולדת למבוגרים -
ריקודי שנות השישים, ריקודים סלוניים

ואלס – הריקוד הפך לפופלארי בוינה. בשנת 1807 ובשנת 1808 נפתחו 2 אולמות גדולים שאחד מהם היה מסוגל להרקיד עד 6000 איש. הריקוד אומץ על ידי האחים המוסיקאלים יוזף ויוהאן שטראוס . יוהאן שטראוס הוכר בעולם כמלך הואלסים. את הואלס מבצעים במעגל וב – 3 שלבים. צעד אחורה (לאשה) או קדימה (לגבר), צעד הצידה וצעד לסגירת הרגליים. ללימוד ריקוד הואלס

רומבה – הריקוד רומבה בה מהמילה רמביר שאומרת ללכת למסיבות, לחגוג ולהשתולל. הריקוד רומבה נרקד מהר עם תנועות ירכיים עולות ויורדות. כאשר ירך ימין עולה, ירך שמאל יורדת ולהיפך. הגבר מוגדר בריקוד כאגרסיבי והאשה כנרתעת ומתגוננת. המוזיקה מושמעת עם פעימות קצרות ומקוטעות המתאימות לתנועות הרקדנים הנמרצות. ללימוד ריקוד הרומבה 

צ'ה צ'ה צ'ה – במוזיקת ריקוד הממבו, רקדנים שמעו הדגש מסוים והחלו לרקוד לפיו. הם כינו את ההדגש "טריפל". בסופו של דבר הטריפל התפתח לריקוד נפרד, המוכר כיום כ- צ'ה צ'ה או צ'ה צ'ה צ'ה. הריקוד מורכב משלושה שלבים מהירים (צעד משולש או צ'ה צ'ה צ'ה) ושני צעדים איטיים עם קצב של 120 פעימות לדקה. ללימוד ריקוד צ'ה צ'ה צ'ה

פוקסטרוט – הפוקסטרוט כריקוד רומנטי מורכב מצעדים איטיים ומהירים הבאים עם שתי פעימות של מוסיקה ועם פעימה אחת בהתאמה. הרגליים נעות לפי "איטי, איטי, מהר, מהר". הפוקסטרוט עם השילוב של צעדים מהירים ואיטיים נותן גמישות והנאה לרוקד. ריקוד הפוקסטרוט מגוון יותר מכל ריקוד ולכן קשה ללמידה! ברגע שלומדים לרקוד את הריקוד, הופכים לרקדנים אמיתיים! ללימוד ריקוד הפוקסטרוט

בנוסף, רוק-אנד-רול, טנגו, סמבה, סלוא צמוד, טוויסט, ועוד…

אטרקציות ליום הולדת למבוגרים –
10 משחקי חברה למבוגרים

המשחקים המתאימים לכל מסיבה, אירוע מיוחד וחוגי בית; מהנה עבור מבוגרים וילדים. המשחקים הטובים ביותר לשנת 2015.

1. לחץ שפתיים – 0:30
תוך כדי שימוש בלחץ השפתיים, השחקנים צריכים לעבוד יחד כדי להרים כדורי טניס ולהעביר אותם לתוך צינורות בצד השני של החדר. הצוות שמעביר את כמות הכדורים הגדולה ביותר או ממלא את כל 3 הקופסאות תוך 60 שניות זוכה.

2. השחלת מטבע – 1:53
שחקנים חייבים לגלגל מטבעות בניסיון להצמיד אחד בין שיני המזלג.

 

3. נשיפה לתוך בלון – 04:22
השחקנים חייבים למלא בלון ולהשתמש באוויר בבלון להפיל 15 כוסות פלסטיק.

4. הקפצות של כדורי פינגפונג – 05:36
שחקנים חייבים להקפיץ כדורי פינג פונג בניסיון להנחית 6 כדורים לתוך השקעים של מגש ביצים ריק.

5. השחלת כפית לתוך כוס  06:59
השחקנים חייבים להשתמש בכפית להקפצת כפית אחרת לתוך לכוס.

6. להתמודד עם עוגייה – 08:51
תוך שימוש בשרירי הפנים, שחקנים צריכים להזיז עוגייה מהמצח אל הפה. הצוות המנצח הוא זה שבו יש הכי הרבה שחקנים שהשלימו את המשימה או אם כל השחקנים השלימו את המשימה תוך 60 שניות.

7. מגדלי זזה – 10:11
תוך שימוש בפנים, שחקנים צריכים להעביר ערימות של פחיות סודה בגבהים שונים מעבר לשולחן.

8. לתלות מעל – 12:39
שחקנים חייבים לתלות 6 קולבים כדי ליצור שרשרת מאוזנת.

9. פינג טק – 14:04
השחקנים חייבים להקפיץ כדורי פינג פונג בצבעים מנוגדים לתוך כוסות מים במאמץ ליצור 3 ברציפות. צוות נחשב כמנצח עם 3 נצחונות מתוך 5 משחקים.

10. מגה בועה – 17:48
תוך שימוש בנשימה, השחקנים צריכים להעביר בועת סבון לצד השני של החדר דרך חישוק. צוות שמצליח להעביר 10 בועות דרך החישוק זוכה.

לסיכום: משחקי חברה למבוגרים ממריצים את פעילות ימי הולדת ומגבשים את הנוכחים. על תוותרו עליהם. עברו על הוידאו לפי הזמן הנקוב בכל אחד מהמשחקים כדי לראות איך לשחק.